O nas
Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani sukcesem szkolnym naszej córki Natalii, która przez 3 lata była uczennicą tej szkoły. Natalia bardzo często powtarzała jak dobrze się w niej czuła oraz atmosfera jaka w niej panowała miała pozytywny wpływ na naszą córkę. Panie nauczycielki, które miały bardzo dobry kontakt z uczniami mimo tych paru godzin w soboty był fantastyczny.Nie tylko nauka ale różne zabawy na dodatkowej godzinie były super!!!
Polska Szkoła w Killarney jest bardzo fajna, bezpieczna, panuje w niej idealny spokój. Bardzo jesteśmy zadowoleni, że nasza córka mogła uczęszczać do niej. Szkoła dba o uczniów pod każdym względem!!! Dzięki tak wspaniałej pani dyrektor Anety Truchan, która dba o wszystko, szkoła jest jednym słowem SUPEROWA!!!

Amelia chętnie uczestniczy w zajęciach. Lekcje są ciekawe i pełne niespodzianek, za co serdecznie dziękuję. Wydaje mi się, że dzięki nauczaniu online dzieci widzą, ze komputer i internet mogą służyć również do nauki, a nie tylko do zabawy. Jest to też dla nich pewne wyzwanie, aby szukać rozwiązań i używać rożnych narzędzi w poznawaniu wiedzy.
Ewa Stachecka
„Nie trzeba się martwić, że na lekcjach będziesz cały czas siedzieć przy książkach. Dzięki wykształconym nauczycielom, którzy uczą z pasją, zapewniona jest świetna zabawa i oczywiście przy tym dużo nauki. Poprzez gry edukacyjne, a nawet sport, każda lekcja to przygoda i nowe niespodzianki. Chociaż czasami może być ciężko i nie chce się wam wstawać rano, w przyszłości będziecie bardzo wdzięczni za całą wiedzę stąd wyniesioną”
Magda Brogowska

Jak już skończysz szkołę, to zobaczysz efekty całej nauki. Będziesz mógł wyjechać do Polski do pracy, rozmawiać poprawnie z krewnymi lub będziesz mógł zdać maturę z języka polskiego. Odpowiadając krótko na pytanie - Czy watro chodzić do tej szkoły? Tak!”
Kuba C.

„Chodziłem na zajęcia Pani Anety od szkoły podstawowej. Znajomość języka ojczystego to zaleta, tym bardziej, że można ją wykorzystać na maturze, aby zyskać dodatkowe punkty, które z pewnością przydadzą się przy wyborze kierunku studiów. Polecam." Oskar R.

„Polska szkoła zawsze jest interesująca, fajna i fenomenalna! Wszystkie nauczycielki są miłe i przychodzą ze świetnymi pomysłami na lekcje. Są przeróżne konkursy, w których można wygrać świetne nagrody”
Klara Truchan

„Moim zdaniem szkoła jest doskonała. Naprawdę pozwala polskim dzieciom uczyć się swojego języka, jeśli nie mają na to szansy w domu. Jest to bardzo porządna szkoła, która pomaga uczyć się przez zabawy, które zachęcają do przyjścia. Jest to coś, co trzeba zobaczyć. Naprawdę twoje dzieci miałyby wiele wspaniałych wspomnień” Emilia Jarosz
„Zajęcia były zawsze ciekawe, Pani Aneta była zawsze przygotowana do zajęć i nigdy nie było tak, że czegoś się nie nauczyliśmy, ponieważ Pani Aneta ma fajny sposób wytłumaczenia słów. Zawsze miło spędzało się czas i było dużo śmiechu . Na pewno polecam przyszłym maturzystom. " Kornelia C.

„Bardzo przydatne lekcje, które przygotowują do najcięższych pytań. Bez tych lekcji byłoby mi o wiele trudniej na egzaminie ustnym i pisemnym. Wręcz potrzebne”. SR

„ Bardzo polecam panią Anetę, ponieważ dokładnie wie co robi, jest bardzo pomocna i ogromnie uprzejma. Zajęcia były zawsze interesujące. Co tydzień pani Aneta zdołała mnie nauczyć coraz więcej. Mam całkowitą pewność, że wiem wszystko, co muszę wiedzieć by poszło mi doskonale na maturze.” A.K.

"Bardzo satysfakcjonujące zajęcia, ciężka praca się opłaci." Rachela

"Szybkie zajęcia, gdzie naprawdę dużo się można nauczyć, w tak krótkim czasie.”
Martyna F.

Kurs przygotowujący do matury był bardzo pomocny, rozwijał umiejętności pisania i czytania ze zrozumieniem a także był interesujący gdyż mieliśmy możliwość poznawania nowych słów i tematów podczas lekcji. Atmosfera na lekcjach była zawsze bardzo przyjemna. Zarówno zajęcia odbywające się w systemie stacjonarnej szkoły jaki i te w warunkach ekstremalnie nowych czyli w postaci lekcji online były przeprowadzone bardzo profesjonalnie! Nasza wspaniałą nauczycielka, Pani Aneta Truchan, swoim pedagogicznym podejściem i ciepłą acz wymagającą postawą zadbała o nasze psychiczne i merytoryczne przygotowanie do egzaminu dojrzałości, za co jestem Jej bardzo wdzięczna!!! Polecam udział w zajęciach każdej osobie, która chcę pisać maturę z języka polskiego.
Karolina Gunia